методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури дошкільних закладів міста

Відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру» одним із основних  завдань  освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах залишається фізичне виховання та оздоровлення дітей.

Пріоритетним  напрямком  освітньо-виховної роботи у Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №7« Золотий ключик» становить  організація фізкультурно-оздоровчої роботи, основною  метою  якої є охорона та зміцнення здоров’я дітей , підвищення опірності й захисних сил дитячого організму, виховання стійкого інтересу до рухової активності, вироблення звички до здорового способу життя.

25 жовтня 2018 року на базі закладу відбулося методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури дошкільних закладів міста з проблеми «Стандартні форми роботи з фізичного виховання у новому форматі». На заході були присутні головний спеціаліст відділу освіти Конотопської міської ради Гуминська Оксана Петрівна, керівник методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури Нерода Ірина Олексіївна. Також до заходу приєдналася делегація педагогічних працівників району Курилівського НВК «  ЗОШ І-ІІІ –ДНЗ» на чолі з директором Спаським Миколою Івановичем.

Учасники методичного об’єднання мали змогу переглянути заняття з фізичної культури  за сюжетом мультиплікаційного фільму « Фіксики» з використанням інтерактивних технологій  « Подорож до 3D кінотеатру» та ознайомилися з  інформацію керівника методоб’єднання Нероди І.О. «Інноваційний підхід до занять з  фізкультури у дошкільному навчальному закладі». Музична руханка «Тримаємо себе у формі», яку провела  Михно Алла Олександрівна зарядила бадьорим настроєм всіх учасників заходу. На завершення методичного об’єднання  всі мали змогу переглянути методичну літературу з фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, фотовиставку «За здоровий спосіб життя» та обмінятися думками і досвідом.