Про заклад

Дошкільний навчальний заклад №7 « Золотий ключик» розпочав свою роботу з грудня 1989 року. Він розташований в центрі міста по вулиці Генерала Тхора,40.

Дитячий садочок був збудований для маленьких конотопчан робітниками заводу « Червоний металіст». Простора та світла, одна з найкращих будівель у місті, оформлена та обладнана за всіма вимогами часу, не може не привернути до себе уваги. Першою завідуючою була Манік Валентина Михайлівна.

З 2007 року колектив очолила молода, творча, ініціативна завідуюча Рижкова Наталія Анатоліївна, яка продовжує традиції та прагне до осучаснення закладу.

З вересня 2013 року у ДНЗ функціонує 15 груп, у яких виховується 324 дітей, з них : 3 групи для дітей раннього віку, 3 групи дітей молодшого віку, 4 групи дітей середнього дошкільного віку, 3 старшого дошкільного віку,2 логопедичні групи. У садочку працюють кваліфіковані спеціалісти: вихователь-методист, практичний психолог, вихователі, вчителі-логопеди, музичні керівники, медсестри, фізкерівник, лікар-педіатр. Для всебічного розвитку дошкільнят в закладі діють музичний та фізкультурний зали, кімната-музей « Світлиця», кімната ОБЖД, медичний кабінет.

Життя у дошкільному закладі змістовне й цікаве як для дітей, так і для їх батьків, які є учасниками та гостями спільних заходів: розваг, свят, колективних переглядів, занять тощо.

Дошкільний заклад тісно співпрацює із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №5. Стало доброю традицією педагогами закладів проводити спільні свята, конкурси, екскурсії, взаємовідвідування занять та уроків.

Колектив педагогів та вихованці закладу є активними учасниками міських та обласних конкурсів, виставок, на яких неодноразово отримували призові місця.

Вам може бути цікаво...