Всесвітній день інформації

26 листопада відзначають Всесвітній день інформації,  у  рамках  регіонального проєкту ” Медіаосвіта в закладах дошкільної освіти ” педагоги експерементальної  старшої групи  ” Сонечко” Панченко Н.М., Хармак Ю.М. провели цікаві занятття  ” Уроки Компіка”, які сприяли формуванню інтересу  дітей до візуальної інформації, а саме, фото, вміння аналізувати медіатекст (фотографію), встановлювати причинно-наслідковий зв’язок між  медіа за  певними ознаками, образами, вчилися  розрізняти телевізійний  контент (програми) за характерними особливостями  медіатекстів для дорослих та дітей .
        Інформація є одним з найголовніших компонентів взаємодії в природі людини і оточуючого нас світу.Інформація для людини, це всілякі сигнали і відомості які передаються між людьми усно, жестикуляро або письмово, а також цілий ряд інших способів,зокрема  спрямованих на передачу і сприйняття деяких даних усіма нашими органами чуття, які потенційно могли б бути відповідно оброблені і виведені на рівень нашої свідомості. У всі часи інформація займала в житті людини одну з найважливіших позицій. Тому нас всім слід, вміти правильно аналізувати, обирати  та фільтрувати  весь їнформаційний потік, який щодня ми отримуємо з масмедіа.