Життєдіяльність дітей на 2019-2020 н.р. Розклад освітньої діяльності.

Погоджено:                                                                                   Затверджено:

Голова ПК                                                                                                       В.О Директора(завідувача

Заруба О.М.                                                                                                     дошкільного закладу

№7 « Золотий ключик»

 

 

Заруби О.М..__________

 

Життєдіяльність дітей 

 на 2019-2020 навчальний рік

 по Конотопському дошкільному навчальному закладу

 (ясел-садка) №7  «Золотий ключик»

 

Ранковий прийом дітей , огляд

 

    7.00 – 8.00
Ранкова гімнастика

 

    8.00 – 8.30
Підготовка до сніданку ,сніданок      8.10- 8.55
Гігієнічні процедури після сніданку      8.55 – 9.00
Освітньо-виховна робота : ігрова,

образотворча , пізнавально-дослідниць-

ка ,заняття.

 

 

9.00 – 11.00

Прогулянка

(Ігри на свіжому повітрі, туристично-краєзнавча робота, екскурсії,піші переходи)

     10.00 – 12.20
Підготовка до обіду, обід

 

     11.30 – 12.55
Денний сон

 

     12.15- 15.00
Підйом ,  корегуюча гімнастика, гімнастика  пробудження, загартовуючі процедури, доріжка здоров’я,культурно-гігієнічні процедури.      15.00- 15.10
Ігрова діяльність(Дидактичні ігри, бесіди)      15.10- 15-30
Підготовка до вечері, вечеря      15.30-16.15
Самостійна ігрова діяльність дітей, розваги, самостійна художня діяльність, спілкування, театралізована діяльність  

16.00- 16.20

Четвертий прийом їжі      16.20 – 17.00
Вечірня прогулянка, ігри , повернення додому       17.00 – 18.00

 

 

 

 

 

                                                                               

 

   Погоджено:                                                                                   Затверджено:

Голова ПК                                                                                                       В.О Директора(завідувача

Заруба О.М.                                                                                                     дошкільного закладу

№7 « Золотий ключик»

 

Заруби О.М..__________

                                                                                  

 

 

ГРАФІК ВИДАЧІ ЇЖІ

закладу дошкільної освіти №7 “Золотий ключик”

на 2019-2020 н.р.

 

групи Сніданок Обід Вечеря Четвертий прийом їжі
І молодша група 8.10 11.30 15.30 16.20
ІІ молодша група 8.15 12.00 15.35 16.25
Середня група 8.20 12.05 15.40 16.30
Старша група 8.25 12.10         15.45 16.35
Старша лог. група 8.30 12.15         15.50 16.40

 

 

 

                       

                        ГРАФІК ПРИЙОМУ ЇЖІ ДІТЬМИ

закладу дошкільної освіти №7 “Золотий ключик”

на 2019-2020 н.р.

 

групи Сніданок Обід Вечеря Четвертий прийом їжі
І молодша група 8.15 11.40 15.35 16.25
ІІ молодша група 8.20 12.10 15.40 16.30
Середня група 8.25 12.15 15.45 16.35
Старша група 8.30 12.20 15.50 16.40
Старша лог. група 8.35 12.25 15.55 16.45

 

          

 

Розклад занять

 Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 « Золотий ключик» на 2019-2020 н.р.

  І мол. А

«Зайчик»

І мол.Б «Дюймовочка» ІІ мол.А

« Попелюшка»

ІІмол. Б

« Ромашка»

ІІ мол.В

« Колобок»

ІІ мол Г

« Марічка»

Середня групаА

« Веселі музики»

Середня Б

«Жар-птах»

 

Середня В

 « Веселка»

Понеділок 1.Музична скарбничка- 9.00

2.Дитина в соціумі- 9.30

1.Фізична культура-  9.00

2.Аплікація/ ліплення 9.30

1. Музична скарбничка

9.00

2. Розвиток мовлення+ художня літ. -9.30

1.Дитина в соціумі-9.00

2. Музична скарбничка -9.25

3.Малювання-9.50

1. Фізичний розвиток-9.00

2.Розвиток мовлення+ художня літ.-9.30

 

1.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.00

2.Фізичний розвиток-9.30

1.Розвиток мовлення+ художня література –9.00

2.Фізичний розвиток- 10.00

1.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.00

2. Музична

скарбничка – 9.50

 1.Розвиток мовлення+ художня література –9.00

2.Малювання-9.30

3.Фізичний розвиток- 10.30

 

Вівторок 2.Розвиток мовлення +художня літ-ра  -9.00

2.Фізична культура-9.30

1.Розвиток мовлення+худліт-ра- 9.00

2.Музична скарбничка- 9.30

1Фізичний розвиток –9.00

2.Дитина в соціумі – 9.30

1. Розвиток мовлення+ худ. літ -9.00

2.Фізичний розвиток- 9.30

1.Музична скарбничка-9.00

2. Логіко -математичний розвиток- 9.30

 

1. Дитина в соціумі 9.00

2. Музична скарбничка-9.25

3.Малювання -10.00

1. Дитина в соціумі–9.00

2.Ліплення/аплікація-9.30

1.Розвиток мовлення-9.00

2.Малювання  -9.30

 

1. Логіко-математичний розвиток-9.00 2.Музична скринька-9.50
Середа 1Сенсорний розвиток-9.00

2.Аплікація/ліплення- 9.30

 

1Сенсорний розвиток-9.00

2.Фізична культура-9.30

 

1.Логіко-математичний розвиток-9.00

2.Ліплення/Аплікація-9.30

1.Музична скарбничка-9.00

2.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.30

 

1Фізичний розвиток –9.00

2.Розвиток мовлення-9.30

3.Малювання- 10.00

1. Розвиток мовлення+ художня література -9.00

2.Фізичний розвиток- 9.30

1Розвиток мовлення 9.00

2.Музична скарбничка- 9.25

 

 1 Логіко-математичний розвиток-9.00.

2.Аплікація/ліплення-9.30

3.Фізичний розвиток-10.00

1.Розвиток мовлення-9.00

2..Аплікація/Ліплення -9.30

Четвер 1Музична скарбничка 9.00

2.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.30

 

1.Дитина в соціумі- 9.00

2.Образотворча діяльність- 9.30

1.Музична скарбничка-9.00

2.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.30

3.Малювання – 9.50

1.Логіко математичний розвиток- 9.00

2.Аплікація/ліплення  -9.30

1..Ознайомлення з природнім довкіллям-9.00

2.Музична скарбничка- 9.25

 

 1.Логіко- математичний розвиток-  9.00

2.Ліплення/аплікація -9.30

1.Фізичний розвиток-9.00

2. Логіко-математичний розвиток-9.30

1. Розвиток мовлення+ художня література –9.00

2.Музична скарбничка- 9.50

 

1.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.00

2.Фізичний розвиток-9.30

П’ятниця 1.Фізкультура-9.00

2.Малювання-9.30

1.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.00

2.Музична скарбничка-9.30

1Фізична культура –9.00

2.Розвиток мовлення –   9.30

 

 

1.Розвиток мовлення-9.00

2.Фізичний розвиток- 9.30

1.Дитина в соціумі – 9.00

2.Ліплення/аплікація-  9.30

1.Музична скарбничка-9.00

2.Розвиток мовлення -9.30

 

1.Малювання – 9.00

2. Музична скарбничка -9.25

3..Ознайомлення з природнім довкіллям-10.00

1.Дитина в соціумі – 9.00

2.Фізичний розвиток- 10.00

 

1.Дитина в соціумі-9.00

2..Музична скарбничка-10.00

 

 

 

            Погоджено:                                                                                                                                                                                                             Затверджено:

Голова ПК                                                                                                                                                                                                               на педагогічній раді

Заруба О.М._______                                                                                                                                                                                              від 29.08.2019 протокол №1

В.О.Директора(завідувача) ДНЗ

№7 « Золотий  ключик»

Заруба О.М._____________                      

 

Розклад занять

 Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 « Золотий ключик» на 2019-2020 н.р.

  Середня Г «Бджілка» Старша  А

«Капітошка»

Старша Б

« Калинонька

Старша В

« Сонечко»

Старша лог. А

 « Золотий ключик»

Старша лог.Б

« Червона шапочка»

Понеділок 1.Дитина в соціумі- 9.00

2.Малювання-9.30

1.Дитина в соціумі – 9.00

2.Малювання-9.30

3..Музична скарбничка-10.20

1.Дитина в соціумі- 9.00

2.Ліплення/аплікація- 9.30

 

 

 

1.Розвиток мовлення–9.00

2.Дитина в соціумі- 9.30

3.Музична скарбничка- 10.55

 

1.Розвиток мовлення/художня література-9.00

2.Образотворче мистецтво-9.30

3.Музична скринька- 11.35

1.Дитина в соціумі- 9.00

2.Логопедичне-9.30

3.Фізична культура-11.35

 

Вівторок 1.Розвиток мовлення+

художня література- 9.00

2. Фізичне виховання-10.00

 

1.Логіко-математичний розвиток-9.00

2..Ознайомлення з природнім довкіллям-9.30

3.Фізичний розвиток-10.30

1. Розвиток мовлення+ художня література –9.00

2.Музична скарбничка-10.20

1.Ознайомлення з природнім довкіллям – 9.00

2.Конструювання-9.30

3.Фізичний розвиток-11.00

 

 

1.Логопедичне-9.00

2. Дитина в соціумі/народознавство  – 9.30

3.Фізичний розвиток-11.35

 

1. Логіко-математичний розвиток-9.00

2.Конструювання-9.30

3.Музична скринька-11.35

 

Середа 1. Логіко-математичний розвиток-9.00 .

2.Дитина в соціумі- 9.30

3.Музична скринька-10.00

 

1.Розвиток мовлення-9.00

2.Музична скарбничка-10.30

1.Логіко-математичний  розвиток -9.00

2.Конструювання-9.30

3.Фізичний розвиток-10.30

1..Розвиток мовлення+ художня література –9.00

2. Ліплення/аплікація 9.30

 

1.Навчання грамоти -9.00

2. Ліплення/аплікація -9.30

3..Музична скринька-11.35

1Розвиток мовлення/навчання грамоти – 9.00

2.Ліплення/аплікація -9.30

3.Фізичний розвиток-11.35

Четвер 1..Розвиток мовлення-9.00

2.Ліплення(аплікація)-9.30

3.Фізичний розвиток-10.00

1. Дитина в соціумі-9.00

2.Ліплення/аплікація -9.30

 

1.Розвиток мовлення-9.00

2. Ознайомлення з природнім довкіллям-9.30

3.Музична скринька-10.20

1. Логіко-математичний розвиток-9.00

2.Фізичний розвиток-10.30

1. Логіко-математичний розвиток-9.00

2. Ознайомлення з природнім довкіллям – 9.30

3.Фізичний розвиток-11.35

1.Ознайомлення з природнім довкіллям- 9.00

2.Дитина в соціумі- 9.30

3.Музична скринька- 11.35

П’ятниця 1.Ознайомлення з природнім довкіллям-9.00

2..Музична скарбничка-10.30

 1.Розвиток мовлення+художня література- 9.00

2.Конструювання-9.30

3.Фізичний розвиток- 10.30

1.Дитина в соціумі- 9.00

2.Образотворче мистецтво-9. 30

3.Фізичний розвиток-11.00

1.Дитина в соціумі – 9.00

2.Образотворче мистецтво-9.30

3.Музична скарбничка-11.30

 

1.Дитина в соціумі/О.Б.Ж.Д.  – 9.00

2.Конструювання/ образотворче мистецтво -9.30

Піший похід за межі ДНЗ

1.Розвиток мовлення/ художня література –9.00

2.Образотворче мистецтво -9.30

 

 

 

*В І мол А  музичний керівник заняття з музики проводить в групі незалежно від зали

*В І мол А,Б групах заняття з фізичної культури проводить вихователь в групі

* починаючи з ІІ мол групи фізична культура проводиться в спортивній залі інструктором з фізкультури

 

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *