Моя країна-Україна, а ми її доньки й сини!

Одним із пріорітетних завдань  закладу є виховання в дітей  дошкільного віку  любові до рідної землі, до свого краю, любові  до родини,  до рідної мови, – всього, з чого для кожного починається  Батьківщина. З метою підвищення якості освітнього процесу щодо реалізації завдань   національно-патріотичного виховання педагоги закладу створили всі умови , щоб  допомагати дітям  змалечку пізнати звичаї та традиції  свого народу, збагатити  мову скарбами усної народної творчості, знати державну символіку, любити  милозвучне рідне слово. Для  популіризації  народних звичаїв та традицій  серед  родин  вихованців 22 листопада  вихователі  всіх вікових груп організували та провели День української пісні  та вишиванки. Всі дошкільнята та  педагоги прийшли у яскравих  вишиванках, протягом  дня з дітьми  були організовані тематичні бесіди «Краса моєї Батьківщини»,«Я –маленький громадянин України»,«Книга-невичерпне джерело знань»; заняття « Бабусина казка» (молодші групи);« «Я і моє рідне місто» (середні); «Моя країна – Україна. Народні символи України» (старші групи). До заходів були залучені і батьки вихованців. Цікаво  та  емоційно пройшло музичне свято  « Народні переспівки», під час якої дошкільнята середніх та старших груп мали змогу проявити свої музичні  та артистичні здібності.