ДОШКІЛЬНЯТА ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Усім нам добре відомо, що немає більшої цінності в житті людини, ніж здоров’я. З давніх- давен відоме гасло: « Твоє здоров’я –в твоїх руках», тож формування , збереження і зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян країни – одна з актуальних проблем нашого суспільства.  У Конотопському дошкільному навчальному  закладі (ясла-садок) № 7 « Золотий ключик» на протязі вересня  проходить місячник фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи. З 10.09. по 14.09.2018  року пройшов «Олімпійський тиждень» – це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Педагогами старших груп проводилися бесіди на теми «Олімпійські символи- прапор, олімпійський вогонь, церемонії ігор», «Історія Олімпійських ігор». Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Активну участь у спортивних заходах взяли батьки, зокрема, татусі наших вихованців. Спортивне свято « Козацькому роду-нема переводу» подарувало всім учасникам  позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя і бути патріотом своєї країни. Хочемо подякувати нашим найактивнішим батькам: Авраменку Олександру Сергійовичу, Бурдюг Івану Івановичу, Лопі Олександру Михайловичу, Ганжі Олександру Володимировичу, Савенкову Богдану Олександровичу, Халимоненку Максиму Олексійовичу, Оробей Олександру Віталійовичу, Щербині Олександру Петровичу, Петровському Івану Олександровичу, Донець Олександру Олексійовичу, Нікачало Максиму Леонідовичу, Дегтярьову Володимиру Сергійовичу, Бандурі Віталію Івановичу. Ви- найкращі , хай у ваших родинах панує мир і злагода. Сподіваємося, що спільними зусиллями педагогів та батьків, ми зможемо виховати здорових, фізично  витривалих, соціально-захищених і духовно багатих маленьких громадян держави Україна.