УВАГА! ВІДНОВЛЮЄМО РОБОТУ 10.06.2020

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до листа МОН України від 22 травня 2020 року № 1/9-269 “Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти” та постанови МОЗ України

№ 25 від 21 травня 2020 року “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти

на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) з 10 06.2020 року заклад починає поступовий вихід з карантину та відновлює свою діяльність. На першочерговому етапі ВІДКРИВАЮТЬСЯ 5 груп, вихователями здійснений моніторинг відвідування та складений список дітей. НАДАЛІ буде здійснюватись поступово відкритя інших груп.

ВАЖЛИВО! Батькам, що приводитимуть дитину слід мати довідку про епідоточення дитини (надає лікар-педіатр)

ДЛЯ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

прийом дітей здійснюватиметься з 7.30 до 8.30.

1.1 Температурний скринінг дітей проводиться сестрою медичною старшою при вході (вул.Висока) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:

• при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускаються до відвідування;
  • при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

1.2.. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу, вхід на територію закладу батьками заборонено,

1.3. Кількість дітей в групах обмежена, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням.

НАГОЛОШУЄМО!!! Перш ніж іти до ДНЗ батьки мають бути впевненими у відсутності ознак вірусних захворювань. у дитини чи іншої хвороби.

ВСІ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ,ЩО ТУРБУЮТЬ можете отримати від своїх вихователів (в телефонному режимі)

СПОДІВАЄМОСЬ НА СПІВПРАЦЮ І ПОРОЗУМІННЯ! ДАВАЙТЕ СПІЛЬНО ПОДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ДІТОЧОК ТА КОЛЕКТИВУ! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!