Правильне харчування-гармонійний розвиток

Діти — наше майбутнє! Від здоров’я наших дітей сьогодні залежить здоров’я усієї нації в майбутньому. А здоров’я дітей не в останню чергу залежить від їх харчування. В дошкільному закладі  ведеться систематична і планомірна робота з організації харчування, зокрема: організоване безпечне і якісне харчування дітей (замовлення і прийняття безпечних і якісних продуктів харчування, продовольчої сировини у необхідній кількості, додержання умов і термінів їх зберігання, технології приготування страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоку); харчування здійснюється згідно з двотижневим меню; щодня на кожний наступний день відповідно до наявності продуктів харчування та з урахуванням примірного двотижневого меню, картотеки страв складається меню-розклад окремо відповідно до затверджених норм харчування. Але слід не забувати, що батькам теж слід конролювати  продукти та страви, які вони включають в раціон своєї дитини, бо всім добре відомо, що правильне харчування малюка запорука його  гармонійного розвитку.