ЗАНЯТТЯ ” Про здоров’я дбаємо, корисні страви споживаємо”

“Щоб здоровими зростати, корисні страви треба споживати”

Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення опору дитячого організму до захворювань, для нормального росту і розвитку дітей, які відвідують заклад дошкільної освіти. І тому навчити дітей дбати про своє здоровя є важливим завданням освітнього процесу в ЗДО. Вихователь Ковальчук Ю.В.(старша група ” Веселка”) провела цікаве заняття ” Щоб здоровими зростати, треба корисні страви споживати”, мета якого передбачала: виховати у дітей свідоме ставлення до свого здоров’я, навчати цінувати його та дбати про нього, розширювати знання про те, що є корисним , а що — шкідливим для дитячого організму, сформувати елементарні уявлення про вітаміни та їх значення для фізичного розвитку.