Про організацію освітнього процесу дистанційно в ЗДО

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ  ЗА ТЕХНОЛОГІЯМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ. МИ З ВАМИ ВЖЕ МАЄМО  ТАКИЙ ДОСВІД РОБОТИ, ТОМУ ВПЕВНЕНІ ,ЩО ВСЕ У НАС ВИЙДЕ І НАШІ МАЛЕНЬКІ ВИХОВАНЦІ БУДУТЬ ЩОДНЯ НАС ПРИЄМНО ВРАЖАТИ СВОЇМИ ДОСЯГНЕННЯМИ.

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7

«Золотий ключик»

41600, м. Конотоп, вул. Г.Тхора 48, тел. 2-32-37

22.04.2022             м. Конотоп                          №16-од

Про організацію освітнього процесу

за технологіями дистанційного навчання

у закладах дошкільної освіти

У зв’язку з введенням на території України воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (далі – Указ), затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», що унеможливлює роботу закладів дошкільної освіти у звичайному режимі, згідно статті 34 та статті 113  КЗпП України, пункту 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки, , наказу управління освіти Конотопської міської ради №109-од від 21.04.2022 ” Про організацію освітнього процесу за технологіями дистанційного навчання у закладах дошкільної освіти” , з метою організації освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1.1.Педагогам:

1.1.Організувати освітній процес за технологіями дистанційного навчання з 25.04.2022.

1.2.Поінформувати батьків вихованців про організацію освітнього процесу за дистанційною формою                                                             до 22.04.2022 року.

2.Працівникам, не залученим до роботи безпосередньо з дітьми, організувати іншу педагогічну, методичну роботу, враховуючи виробничу необхідність за управлінським рішенням керівника.

3.Вихователю-методисту:

Провести організаційну нараду з педагогами  з опрацюванням документації щодо вимог до організації освітнього процесу за дистанційною формою 25.04.2022.

3.1.Забезпечити висвітлення інформації для батьків про відновлення діяльності закладу дошкільної освіти на сайті управління освіти 25.04.2022.

4.Контроль  за  виконанням даного  наказу  залишаю  за  собою.

В.о.директора (завідувача) ЗДО                                             Л.Г.Спаська