Для Вас, батьки! Чи готова дитина до дитячого садка – чекіст для батьків.

Можете сміливо віддавати дитину до дитячого садка, якщо вона

• хоче спілкуватися. Зазвичай таке прагнення виникає у дітей віком три – п’ять років. Утім, певною мірою воно залежить від характеру – у одних дітей бажання спілкуватися виникає раніше, у других – пізніше. При цьому дитина мож поглядати на вас, шукати підтримки та схвалення, щоб переконатися, що це безпечно.
  • Проявляє допитливість, цікавиться новим. Це не означає, що дитина має кидатися у вир новин – вона може спостерігати здалеку, відходити й повертатися, поступово знайомитися, але не уникати чогось нового.
  • Уміє самостійно гратися і щось робити. Якщо ви можете спокійно займатися своїми справами замість того, щоб постійно розважати дитину, то й у дитячому садку в неї не буде проблем.
  • Самостійно їсть, одягається (хоча б робить спроби), ходить у туалет. Необов’язково, щоб дитина виконувала усе досконало – у дитячому садку вона продовжить опановувати нові знання.