Семінар для педагогів ” STREAM лабораторіі в ЗДО”

Відповідно до річного плану  закладу та плану роботи ЗДО на квітень 2023  26 квітня з педагогами був проведений  теоретичний семінар “STREAM лабораторіі в закладі дошкільної освіти”, на якому педагоги мали змогу обговорити важливість оновлення предметно-розвивального середовища в ДНЗ ,зокрема активне залучення дітей до дослідницької діяльності, що сприяє не лише набуття нових знань та вмінь, а й  позитивно впливає на  емоційно-психологічний стан  дитини, що так важливо в умовах воєнного стану . Педагоги ознайомилися з презентацією вихователя-методиста (Спаська Л.Г.) та мали змогу не лише обговорити проблемні питання , а й  підвищити свій досвід новими  формами роботи з пошуково-дослідницької діяльності з дітьми дошкільного віку (з досвіду роботи вихователя Пономаренко І.І).

STREAM лабораторіі– це новий елемент предметно-розвивального середовища ЗДО. Вона створюється для розвитку в дітей пізнавального інтересу, інтересу до дослідницької діяльності і сприяє формуванню наукового світогляду.

ЗАВДАННЯ :

розвиток уявлень дітей про деякі чинники середовища

розширення уявлень про використання людиною довкілля

розвиток уявлень про основні фізичні явища