Семінар-практикум для педагогів

Практична частина -перегляд заняття  з використанням компютерної гри для дітей молодшого дошкільного віку (в медіакімнаті)   -вихователь Хармак Ю.М.(членкиня творчої групи ДНЗ)

Теоретична частина –

1.Доповідь ” Ефективність використання компютерних ігор в ДНЗ” Ковальчук Ю.В. (членкиня творчої групи ДНЗ)

2.Презентація  сайтів, плаформ з Інтернет -ресурсів  компютерних ігор для дітей дошкільного віку , Романова О.В.(членкиня творчої групи ДНЗ)

3.Робота з батьками ,презентація (робота з гаджетами) “Обираємо та створюємо комп’ютерні ігри для дітей ” – практичний психолог Огієнко О.М., (членкиня творчої групи ДНЗ)