Дистанційне навчання ІІ МОЛОДША ГРУПА ” РОМАШКА”

Вихователь Бандура Алла Станіславівна

17.03.2020 року

Логіко-математичний рзвиток

Що змінилося. Пропонується кілька фігур наприклад, коло і квадрат . Потім одну фігуру замінюємо, наприклад коло замінюємо квадратом і питаємо: “Що змінилося?”. Щоб ще полегшити завдання, можна взагалі прибрати одну фігуру. На першому етапі краще, якщо фігури будуть однакового кольору. У міру дорослішання дитини пропонуємо більшу кількість фігур, а також фігури різних кольорів. Наприклад: синє коло, жовтий квадрат – замінюємо синє коло на жовте коло або жовтий квадрат на трикутник.

Картинки по запросу "картинки геометричних фігур"

Робота з інтернет ресурсами

За посиланням https://osvita.ua/school/topics/48424/

Вивчити вірш напам’ять

Україна —
Рідний край.
Поле. Річка.
Зелен гай.
Любо стежкою іти –
Тут живемо
Я і ти!

Практичні завдання для розвитку дітей

15.03.2020 50 обов’язкових завдань для дошкільника на карантин

Завдання Тренуємо логіку: «Житла тварин». Це завдання призначене для дітей молодшого віку  Воно дозволить потренувати логічне мислення, покращити навички мовлення, збагатити словниковий запас, а також сприятиме розвитку дрібної моторики.

19,03.2020

ЗАНЯТТЯ З РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ  ЇЖАЧОК-ДОБРЯЧОК

Програмовий зміст: вчити за допомогою тактильних відчуттів класифікувати знайомі предмети за їх належністю до певного виду; закріпити знання жовтого, синього, червоного кольорів;, збагачувати словник дітей лексичними засобами відповідно до теми: «Дикі тварини»; розвивати рівновагу, координацію рухів під час рух. гри «Через струмочок»; розвивати інтелектуальні здібності та мовне дихання під час вправ: «Пальчики вітаються», «Їжачки», «Дерева», «Листочки».

ХІД

ПРИХІД ІГРАШКИ ІЖАЧКА (або  на малюнку)

Картинки по запросу "картинка їжачка"

Це їжачок не простий, він не схожий на інших: голки в нього не гострі, а м’якенькі, сам він дуже добрий. Назвемо його Добрячком

– А як ви думаєте, що любить їсти їжачок? (Яблука, грушки, виноград, гриби)

– А де ростуть яблука, груші? ( На дереві)

– А як називають дерева, на яких ростуть фрукти? (Фруктові дерева)

– А де ростуть фруктові дерева? (В саду)

– А давай ми разом з їжачком   пограємо в гру “Що зайве” і скажи  чому.

Картинки по запросу "Дидактична гра Назви дерево"

А де ростуть гриби? (В лісі) Куди ми збираємо гриби? (В кошики)

2.Допоможемо Їжачку

Дид. гра «Чарівна торбинка» (на тактильні відчуття).

Ти пам’ятаєш , що зазирати в торбинку не можна, ваша ручка шукає сама, що вона там знайде ви нам розкажете.

(Фрукти) Яблуко (велике, тверде, маленьке, гладеньке), груша (овальна, тверда),  (іграшки,тощо)

3.Пальчикова гімнастика.

«Пальчики вітаються» (В.п.: пальці спочатку однієї руки, а потім іншої, по черзі «вітаються» з великим пальцем. Потім вправу виконати одночасно обома руками)

«Їжачки» (В.п.: поставити долоні під кутом одна до одної. Розташувати пальці однієї руки між пальцями іншої. Ворушити прямими пальчиками.)

«Дерева» (В.п.: Розташувати кисті рук перед собою. Пальці розведені в сторони та напружені).

Дерева в лісі шумлять. Ми станемо вітерцем і похитаємо дерева (хитають руки із сторони в сторону). Після виконання вправи струсити кисті рук.

Закриємо очі і прислухаємося. Наш ліс чарівний і в ньому відбуваються дива. Подивіться, що це? (Струмочок) Він тече в лісі, тваринки п’ють з нього водичку. Давайте пограємось з ним.

4.Рух.гра «Через струмочок» (перестрибування через доріжку 20 см.)

2 ЗАНЯТТЯ ЛІПЛЕННЯ

яблучко для їжачка вдосконалити вміння дітей ліпити округлі форми з пластиліну.

Картинки по запросу "Ліплення яблучка"