Освітні програми

Переглянути електронний варіант програми

Освітня програма «Дитина – Міністерство освіти і науки України

Освітній процес здійснюється за освітньою програмою для дітей від  2 до 7 років «Дитина» та методичніх рекомендацій до Освітньої програми,які  розроблені відповідно до Базового компонента дошкільної освіти. Зміст освітньої програми з дітьми структурований за принципом інваріантності та варіативності. Він дає змогу відійти від традиційної системи занять, оскільки уможливлює інтеграцію різних видів діяльності. Програму рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1 /11 -16163 від 09.11.2015 р.).

Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі «ГРАЙЛИК»
(Автори і укладачі: Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.)

Парціальна програма «Грайлик», схвалена для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти міністерства освіти і науки України (лист ПТЗО від 31.03.2014 р. № 14.1/12-Г—501) розширює та доповнює зміст роботи педагогів ДНЗ з питань організації театралізованої діяльності.